Produkty

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Prezentowane na stronie internetowej ceny są cenami katalogowymi netto (o ile nie zaznaczono inaczej) i mogą różnić się od cen tych produktów stosowanych aktualnie przez TC MEBLE, a także oferowanych w punktach sprzedaży detalicznej lub hurtowej.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.

TC MEBLE zastrzega sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu.

TC MEBLE nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.

Informacje przedstawione na stronie nie stanowią oferty handlowej TC MEBLE.

Aktualizacja informacji

Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd TC MEBLE zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w witrynie internetowej bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach.

Dokładamy wszelkich starań aby informacje publikowane na stronie były zgodne ze stanem faktycznym. Nie możemy jednak zagwarantować, że nie zawierają braków lub błędów.

Ochrona prywatności i danych osobowych

TC MEBLE gwarantuje ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników witryny internetowej, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.

Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, takich jak fotografie, rysunki, grafiki, tekst, a także inne treści (o ile nie zaznaczono inaczej) należą do TC MEBLE. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność TC MEBLE, chyba, że zaznaczono inaczej. Utwory znajdujące się na stronie mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z zasadami wykorzystania materiałów. Wykorzystanie tylko do użytku osobistego użytkownika strony nie wymaga zgody TC MEBLE.

Treść serwisów internetowych należących do firmy TC MEBLE wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Zasady wykorzystania materiałów

Firmy zajmujące się dystrybucją produktów firmy TC MEBLE mogą bez ubiegania się o zgodę i informowania, korzystać ze wszystkich materiałów zawartych w serwisach internetowych firmy TC MEBLE. Swobodnie mogą pobierać pliki katalogów, broszur, cenników, cenniki itp. w celach dystrybucji, projektowych, reklamowych oraz do powielania ich, we wszelki możliwy sposób.

Wykorzystanie informacyjne

Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do firmy TC MEBLE materiałów, w celach innych niż dystrybucja i promowanie, dozwolona jest wyłącznie za zgodą TC MEBLE. Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą firmy TC MEBLE jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: „Źródło – www.tcmeble.pl” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana.

Obserwuj TC na: