Narożniki rozkładane

Narożniki rozkładane skórzane i tapicerowane tkaniną.

Uniwersalne i wielofunkcyjne narożniki do nowoczesnego salonu, które łączą ze sobą wygodę mebli wypoczynkowych w klasycznym rozumieniu z dodatkową funkcjonalnością w postaci wbudowanego rozkładanego modułu do spania codziennego lub okazjonalnego.

Narożniki rozkładane do spania okazjonalnego, doskonale sprawdzają się w przypadku małych mieszkań oraz kiedy potrzebujemy mebli uniwersalnych, które pozwolą stworzyć szybko i wygodnie dodatkowe miejsca do spania dla większej liczby osób.

Rozkładanie funkcji spania

Wszystkie modele wyposażone są w funkcję spania z mechanizmem systemu rozkładania typu „Delfinek”.

Rozkładanie modułu spania jest bardzo łatwe. Wystarczy wysunąć wózek szuflady z modułem spania znajdującą się pod siedziskiem głównym, pociągnąć za uchwyt aby podnieść moduł spania do poziomu siedziska i gotowe.

Systemy rozkładania narożników typu Delfin uważane są za jedne z najwygodniejszych systemów do spania. Uzyskana po rozłożeniu powierzchnia spania jest duża i wygodna.

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel umieszczony jest w otomanie, która stanowi integralną część narożnika. Podnośniki gazowe pozwalają łatwo podnosić siedzisko otomany, dzięki czemu wyjmowanie i wkładanie pościeli jest wygodne.

 

Oferta mebli: narożniki do salonu

Zobacz wszystkie zdjęcia mebli
Do góry