Ze względu ona obostrzenia pracy sklepów wielkopowierzchniowych PRACUJEMY ZDALNIE. Przyjmujemy zamówienia TELEFONICZNIE lub przez E-MAIL. Szczegóły

Sofy i fotele

Oferujemy wypoczynki skórzane i komplety wypoczynkowe tapicerowane tkaniną, sofy i fotele do nowoczesnego salonu i eleganckich wnętrz klasycznych. Naszą specjalnością są meble skórzane – zestawy wypoczynkowe tradycyjne oraz z funkcją spania, z funkcją Relaxu, fotele skórzane i pufy.

Produkowane w TC nowoczesne meble wypoczynkowe, wypoczynki skórzane i meble tapicerowane dostępne są w różnych konfiguracjach (sofa, narożnik, fotel, pufa), z różną ilością siedzisk, z różnym rodzajem obicia (skóra, tkanina), elementami ozdobnymi (np. nóżki), z bokami lub bez, z otomaną, szezlongiem, ze spaniem lub bez, barkiem, oświetleniem.

Jakie elementy można modyfikować?

W firmie TC dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb oraz wymagań Klienta. Produkowane przez nas meble, wypoczynki skórzane i tapicerowane tkaniną (sofa, narożnik, fotel, pufa) można zamówić w dowolnej konfiguracji. Dlatego przygotowaliśmy rozwiązania, w których Klient może wybierać:

 • wielkości mebla,
 • układ poszczególnych modułów,
 • przeszycia,
 • rodzaj obicia.

Poszczególne opcje można modyfikować w zależności od kompletu wypoczynkowego.

Klient decyduje o ostatecznym wyglądzie zestawu wypoczynkowego poprzez wybór dostępnych opcji i rodzajów wykonania, jak również przeszyć i rodzaju obicia. Oczywiście jeśli są dostępne dla danego modelu mebla.

Przedstawione na stronie zdjęcia są poglądowe, a zamawiający może mieć wpływ na efekt końcowy. Komplety wypoczynkowe, wypoczynki skórzane i tapicerowane tkaniną, można modyfikować w zakresie dostępnych opcji i w ten sposób dostosowywać do indywidualnych preferencji Klienta. Pamiętaj! Jeśli tylko chcesz! To jak ostatecznie wygląda komplet wypoczynkowy może zależeć także od Ciebie!

Chcemy abyś wiedział, że nie jesteś ograniczony tym, co przedstawiliśmy Tobie na zdjęciach na naszej stronie internetowej, albo tym co widzisz w salonie meblowym. Masz pewne możliwości modyfikacji swoich mebli. Oczywiście to są gotowe aranżacje wnętrz i propozycje zaaranżowane przez naszych projektantów. Natomiast jeśli chcesz, możesz puścić wodze fantazji i w pewnym stopniu samodzielnie skomponować swój własny zestaw wypoczynkowy, wybrać sofę, wypoczynek, fotele, pufy. Wykonamy stworzone przez Ciebie meble i dostarczymy do Twojego domu.

Nasi doradcy pomogą w wyborze konkretnych elementów zestawu, funkcjonalności i dodatków. Poinformują o możliwych modyfikacjach, które możesz wnieść. Ich zadaniem jest przede wszystkim pomóc Ci w wyborach, tak aby Twój komplet wypoczynkowy sprawiał zadowolenie każdego dnia i służył przez lata.

Informacje o meblu

Oferowane przez TC meble wypoczynkowe skórzane i tapicerowane posiadają broszurę informacyjną, w której można odnaleźć trzy podstawowe informacje na temat danego modelu mebla.

Są nimi:

 • forma mebla – czy dany model jest dostępny zarówno jako sofa jak i narożnik, fotel oraz pufa,
 • dostępne elementy – siedziska indywidualne lub grupowe, siedzisko z pufą, bok, relax, otomana, róg, barek,
 • wielkość zestawu – jakiej wielkości może być dany zestaw wypoczynkowy,
 • dostępne układy narożnika – jakie są dostępne układy, jeśli model sofy jest dostępny także jako narożnik.

Forma mebla

W przeważającej większości, oferowane komplety, dostępne są jako:

 • sofa,
 • narożnik,
 • fotel,
 • pufa.

Jeśli dany model występuje tylko jako sofa skórzana bądź tapicerowana tkaniną, łatwo to zidentyfikować, gdyż nie posiada zdjęć narożnika. Trudniej jeśli dany model skórzany bądź tapicerowany tkaniną występuje w każdej formie, gdyż wtedy przeważnie umieszczamy zdjęcia narożnika i tylko w opisie mebla oraz w broszurze informacyjnej zawarta jest informacja, że występuje także jako sofa. Za to z góry przepraszamy, ale nie jesteśmy w stanie przygotować pełnej identyfikacji wizualnej ze względu na dużą dynamikę zmian w ofercie, wynikającą z chęci podążania za najnowszymi trendami w designie mebli wypoczynkowych.

W zależności od modelu dostępne są różne wielkości mebla skórzanego bądź tapicerowanego. Przykładowo sofa (także siedziska w narożniku) może być z 3 lub 2 – siedziskami (3-os., 2-os.). Fotele skórzane i tapicerowane oraz pufy mogą być dostępne w kilku wielkościach.

Dostępne elementy

Komplety wypoczynkowe, wypoczynki skórzane i tapicerowane, meble skórzane, mogą posiadać poszczególne elementy zestawu skomponowane w indywidualny sposób.

Dostępne elementy:

 • siedzisko(a) bez boków oraz z bokami,
 • siedzisko(a) z pufą,
 • siedzisko(a) z relaksem,
 • siedzisko(a) z barkiem,
 • otomana,
 • róg,

Wielkość zestawu

Meble skórzane i zestawy wypoczynkowe dostępne są w różnych wielkościach wynikających z ilości siedzisk oraz wynikających z różnej szerokości siedziska. Jak możecie Państwo zauważyć, na rysunkach w broszurze, pokazany jest narożnik albo sofa, niby taka sama, np. z trzema siedziskami, ale jak przyjrzycie się bliżej, to każdy zestaw ma inny wymiar, gdyż różne są szerokości siedzisk.

Modyfikacje szerokości siedzisk są możliwe w pewnym zakresie. Dlatego jeśli podoba się wam jakiś konkretny komplet wypoczynkowe, a nie pasuje wymiarami do Waszego wnętrza, zachęcam do kontaktu z naszymi doradcami. Może się okazać, że w tym modelu istnieje możliwość zmiany wymiarów siedziska, tak aby pasował do danego wnętrza.

Dostępne układy narożnika

Jeśli dany zestaw wypoczynkowy dostępny jest w formie narożnika, to rozróżniamy dwa podstawowe układy, w jakich może być wykonany – prawy i lewy.

Jak odróżnić narożnik lewostronny od prawostronnego? Najprościej wyobrazić sobie, że mebel przypomina literę L. Jeśli popatrzymy na literę L z góry, to jeśli stopka litery jest po prawej stronie mamy narożnik w układzie prawostronnym, jeśli jest po lewej stronie, mamy narożnik w układzie lewostronnym.

Wbrew pozorom to jeden z najtrudniejszych wyborów, gdyż od tego zależy, czy komplet wypoczynkowy będzie pasował do wnętrza, w którym ma być zainstalowany.

Praktyczne rozwiązania

Nowoczesne meble wypoczynkowe posiadają praktyczne rozwiązania polepszające komfort wypoczynku oraz rozszerzające funkcjonalność.

Funkcja spania

W zależności od modelu można wybierać opcje spaniem lub bez. Funkcja spania nie oznacza, że dany komplet wypoczynkowy będzie posiadał pojemnik na pościel. Dostosowując ofertę do wymagań Klientów przewidzieliśmy modele, w których dostępna jest tylko funkcja spania, bez pojemnika na pościel, i wtedy może on posiadać dołączoną pufę. Bądź zestaw zawiera spanie oraz pojemnik na pościel i wtedy jest on wykonany w formie otomany, której siedzisko się podnosi i w niej można zmieścić pościel.

Funkcja Relax

W zależności od modelu można wybierać opcje, funkcją Relax – manualny (mechaniczny) bądź sterowany elektrycznie. Zazwyczaj wyposażone są w tę funkcję siedziska skrajne, ale w przypadku sofy możliwe jest wyposażenie wszystkich siedzisk w funkcję relax.

Zagłówki

Zazwyczaj stanowią nieodłączny i niemodyfikowalny element każdego modelu. Stałe, regulowane bądź przesuwane zagłówki są elementem charakterystycznym i nie można go zmieniać. Natomiast jeśli interesuje Cię taki zestaw ale z innym rodzajem zagłówków zapytaj doradcę, czy istnieje model bliźniaczy z innym rodzajem zastosowanych zagłówków. Być może sam go odnajdziesz w ofercie kompletów wypoczynkowych na naszej stronie internetowej.

Nogi

Stanowią ważny element dekoracyjny każdego kompletu wypoczynkowego i decydują o jego charakterze. Oczywiście, chcielibyśmy abyś zdecydował się na nogi, które zaproponowaliśmy dla danego modelu mebla, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś wybrał nogi samodzielnie.

Jeśli podoba Ci się jakaś sofa, ale chciałbyś w niej zastosować nogi z innego modelu. Często już w opisie kompletu wyszczególnione jest z jakiego innego modelu nogi można zastosować. Jeśli także te Ci się nie podobają, poproś doradcę o pokazanie wzornika nóżek.

Wyposażenie dodatkowe

Prawie wszystkie oferowane komplety można wyposażyć w:

 • funkcję relax – elektryczny i manualny,
 • system audio,
 • przesuwane oparcia,
 • regulowane zagłówki,
 • podnoszone zagłówki,
 • barek,
 • oświetlenie,
 • czy nawet chłodzone uchwyty na kubek.

Każda dodatkowa funkcjonalność mebla wpływa pozytywnie na komfort wypoczynku. Natomiast zastosowanie każdej z nich powinno być przemyślane i dostosowane do indywidualnych preferencji użytkowników. Bowiem ten sam mebel wykorzystany w nowoczesnym salonie, w pokoju dziennym będzie pełnił odrobinę inną funkcję niż w pokoju gier bądź sali rozrywki w rezydencji.

Podejmij decyzję już teraz

Znajdź najlepszy dla Ciebie nowoczesny komplet wypoczynkowy i skontaktuj się z nami.

Doradzimy konfigurację, zaproponujemy najlepszy rodzaj obicia dla Twoich potrzeb i inne rozwiązania, w które może być wyposażony zestaw mebli wypoczynkowych wybrany przez Ciebie.

Nowoczesne meble modułowe do salonu i pokoju dziennego

Uzupełnieniem wyposażenia pokoju do wypoczynku bądź pokoju dziennego niech będą nowoczesne modułowe meble do salonu w stylu klasycznym oraz nowoczesne zestawy mebli. Posiadamy kolekcje zarówno minimalistyczne w stylu oraz eleganckie, ekskluzywne propozycje dla najbardziej wymagających Klientów.

KANAPY Z GRUBEJ SKÓRY GIOTTO NA WYSOKICH NOGACH NOWOCZESNE

Giotto

Skóra od 11.353 zł, tkanina od 8.975 zł
Rimini - dwie sofy typu poduszkowiec, aranżacja, inspiracja salonu, sofy tapicerowane tkaniną plamoodporną w kolorze brązowym

Rimini

Tkanina od 6.722 zł
moduły

Joy

Nowość
Skóra od 7.314 zł, tkanina od 5.505 zł
ekskluzywny narożnik w kształcie u do dużego pokoju gościnnego salonu na zamówienie tcmeble.pl Dobrodzień

Morena II

Nowość
Tkanina od 9.858 zł
Aviva niebieski narożnik nowoczesny do salonu czarne oparcie

Aviva

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 10.536 zł, tkanina od 7.445 zł
Viva - modułowy wypoczynek przyszłości, dwie sofy skomponowane z wielokolorowych foteli

Viva

Skóra od 8.553 zł, tkanina od 6.445 zł
Avia2 jasno i ciemno szara sofa z otomaną aranżacja inspiracja

Aviva II

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 8.419 zł, tkanina od 5.990 zł
stylowy narożnik dostępny również jako kanapa 2-os i 3-os fotel regulacja zagłówka wysoki zagłówek

Goya

Skóra od 8.823 zł, tkanina od 6.593 zł
tapicerowana sofa

Domino

Skóra od 8.941 zł, tkanina od 6.386 zł
sofa

Longo

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 8.664 zł, tkanina od 5.759 zł
sofa

Giano

Skóra od 7.018 zł, tkanina od 4.860 zł
Bolero eleganckie sofy skórzane brązowe aranżacja nowoczesnego salonu

Bolero

Relaks elektryczny
Skóra od 7.580 zł, tkanina od 5.054 zł
kanapa ze skóry włoskiej najlepsza jakość relaks elektryczny

Infinity

Relaks
Skóra od 7.369 zł, tkanina od 5.103 zł
genesis sofa skórzana czarna

Genesis

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 6.759 zł, tkanina od 4.200 zł
Bolero - elegancki zestaw wypoczynkowy, dwie sofy skórzane z brązowej skóry naturalnej włoskiej

Bolero

Relaks elektryczny
Skóra od 7.132 zł, tkanina od 4.738 zł
Wolare - nowoczesny komplet wypoczynkowy do salonu, sofy skórzane brązowe z skóry włoskiej

Volare

Nowość
Skóra od 8.808 zł, tkanina od 6.355 zł
Piękny zestaw wypoczynkowy, szara skóra

Adria

Skóra od 7.288 zł, tkanina od 4.821 zł
meble dobrodzien kanapa skoratkanina rozne odcienie z relaksem elektrycznym zlozona

Infinity

Relaks
Skóra od 7.369 zł, tkanina od 5.103 zł
sofa

Giotto

Skóra od 9.772 zł, tkanina od 7.231 zł
King ładny elegancki nowoczesny fotel z brązowej skóry

King

Nowość
Skóra od 4.200 zł, tkanina od 3.885 zł
Cube elegancki fotel w kolorze morskim rozkładany z funkcją relax

Cube

Skóra od 4.200 zł, tkanina od 3.885 zł
Aviva elegancka nowoczesna skórzana czarna sofa czarna ława szklana

Aviva

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 10.358 zł, tkanina od 7.069 zł
como nowoczesny fotel skórzany kubełkowy

Como

Nowość
Skóra od 2.115 zł, tkanina od 1.781 zł
King elegancki nowoczesny fotel z białej skóry

King

Nowość
Skóra od 4.200 zł, tkanina od 3.885 zł
twist nowoczesny fotel obrotowy

Twist

Nowość
Skóra od 1.626 zł, tkanina od 1.406 zł
Bolero2 brązowe sofy do eleganckiego nowoczesnego salonu

Bolero II

Relaks elektryczny
Skóra od 7.935 zł, tkanina od 5.416 zł
BELAGGIO NOWOŚĆ NAROŻNIK Z FUNKCJĄ NA WYSOKICH NOGACH

Bellagio

Nowość
Skóra od 8.182 zł, tkanina od 5.501 zł
Viva - modułowy wypoczynek przyszłości, dwie sofy skomponowane z wielokolorowych foteli

Viva

Nowość
Skóra od 8.146 zł, tkanina od 6.138 zł
nowoczesny narożnik poduszkowiec na lekkich nóżkach chromowanych tkanina i skóra 02

Domino

Nowość
Skóra od 13.342 zł, tkanina od 9.813 zł
nowoczesne i funkcjonalne meble tapicerowane do nowoczesnego wnętrza

Bolero II

Relaks elektryczny
Skóra od 7.935 zł, tkanina od 5.416 zł
Aviva narożnik z otomaną niebieski ciemno szare poduszki w kratkę

Aviva

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 9.681 zł, tkanina od 6.746 zł
Longo nowoczesne sofy w aranżacji nowoczesnego salonu

Longo

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 9.536 zł, tkanina od 6.734 zł
Infinity elegancki narożnik do salonu pomysł inspiracja z tcmeble

Infinity

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 8.325 zł, tkanina od 5.987 zł
Giotto pomysł na oryginalną aranżację salonu z elegancką białą sofą

Giotto

Nowość
Skóra od 15.230 zł, tkanina od 12.609 zł
Aviva2 ciemny turkusowy narożnik z otomaną i funkcją relax

Aviva II

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 8.017 zł, tkanina od 5.573 zł
Bugamo2 aranżacja pomysł urządzenia nowoczesnego salonu narożnik

Bugamo II

Relaks elektryczny
Skóra od 9.805 zł, tkanina od 6.997 zł
Longo przykładowa aranżacja salonu sofa biała stolik spiek marmur

Longo

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 9.560 zł, tkanina od 6.738 zł
Livio - aranżacja beżowy, jasno brązowy narożnik skórzany stolik biały marmur spiek kwarcowy

Livio

Relaks elektryczny
Skóra od 8.487 zł, tkanina od 5.979 zł
Aviva narożnik w kształcie banana fioletowy tapicerowany szare poduszki

Aviva

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 9.872 zł, tkanina od 7.012 zł
Avia2 narożnik tapicerowany w jasnym i ciemnym kolorze turkusowym

Aviva II

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 10.486 zł, tkanina od 7.650 zł
Giano sofa w nowoczesnym salonie najlepszy pomysł na aranżację

Giano

Nowość
Skóra od 8.325 zł, tkanina od 5.990 zł
Aviva2 przykładowa aranżacja nowoczesnego salonu szary narożnik

Aviva II

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 7.517 zł, tkanina od 5.343 zł
Luciano aranżacja nowoczesnego narożnika w salonie ława szklana

Luciano

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 10.425 zł, tkanina od 7.494 zł
Grace - nowoczesny biały narożnik pomysł na wystrój salonu - TC meble na zamówienie Wrocław

Grace

Relaks elektryczny
Skóra od 10.771 zł, tkanina od 7.592 zł
galaxy sofa narożnik komplet wypoczynkowy

Galaxy

Nowość
Skóra od 8.423 zł, tkanina od 5.604 zł
Rimini nowoczesny narożnik tapicerowany jasno szary oparcie poduszki

Rimini

Nowość
Tkanina od 7.026 zł
Goya elegancka nowoczesna sofa skórzana do ekskluzywnego salonu

Goya

Skóra od 8.823 zł, tkanina od 6.593 zł
fresco sofa z funkcją relax

Fresco

Relaks
Skóra od 8.669 zł, tkanina od 6.012 zł
diva sofa skórzana narożnik

Diva

Skóra od 7.405 zł, tkanina od 5.068 zł
dion sofa skórzana

Dion

Nowość
Skóra od 6.474 zł, tkanina od 4.277 zł
Giotto duży narożnik z otomaną brązowy jasne siedzisko ciemne oparcie

Giotto

Nowość
Skóra od 18.036 zł, tkanina od 13.561 zł
Royal nowoczesny narożnik z szezlongiem w kolor lazurowy morski

Royal

Skóra od 8.963 zł, tkanina od 6.561 zł
zestaw bolero sofy

Bolero

Relaks elektryczny
Skóra od 6.761 zł, tkanina od 4.201 zł
bolero sofy ze skory

Bolero

Relaks elektryczny
Skóra od 7.101 zł, tkanina od 4.440 zł
Modern2 ekskluzywne białe nowoczesne sofy w eleganckim salonie aranżacja

Modern II

Skóra od 7.573 zł, tkanina od 5.236 zł
Giotto kremowa elegancja sofa narożnik w nowoczesnym salonie pomysł inspiracja aranżacja

Giotto

Nowość
Skóra od 15.230 zł, tkanina od 12.609 zł
Goya elegancka nowoczesna sofa z otomaną aranżacja salonu wizualizacja

Goya

Skóra od 8.823 zł, tkanina od 6.593 zł
nowoczesny zestaw sof

Genua

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 8.492 zł, tkanina od 5.682 zł
grace brązowy narożnik skórzany relax elektryczny spanie

Grace

Relaks elektryczny
Skóra od 9.560 zł, tkanina od 6.738 zł
Bugamo2 elegancki narożnik z brązowej skóry wizualizacja wnętrza salonu

Bugamo II

Relaks elektryczny
Skóra od 9.805 zł, tkanina od 6.997 zł
royal nowoczesny wypoczynek skórzany do salonu

Royal

Skóra od 8.629 zł, tkanina od 6.221 zł
bugamo narożnik skórzany do nowoczesnego salonu skóra jasnobeżowa

Bugamo

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 9.557 zł, tkanina od 6.738 zł
Saphire - wygodny skórzany komplet mebli wypoczynkowych do nowoczesnego salonu - meble na wymiar z Wrocławia

Saphire

Relaks elektryczny
Skóra od 9.560 zł, tkanina od 6.738 zł
bolero narożnik skórzany bordowy

Bolero

Relaks elektryczny
Skóra od 8.250 zł, tkanina od 5.806 zł
goya nowczesna sofa narożnik

Goya

Skóra od 9.164 zł, tkanina od 6.849 zł
Grace - biały narożnik skórzany funkcja Relax sterowana elektrycznie, oparcia składane

Grace

Relaks elektryczny
Skóra od 9.560 zł, tkanina od 6.738 zł
bugamo narożnik skórzany kremowy z regulowanymi oparciami

Bugamo

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 9.557 zł, tkanina od 6.738 zł
saturno wypoczynek skórzany narożnik nowoczesna sofa do salonu

Saturno

Skóra od 8.644 zł, tkanina od 5.618 zł
Sara1 - wypoczynek skórzany na wymiar Wrocław TC Meble - czarna sofa skórzana do nowoczesnego salonu

Sara I

Skóra od 7.477 zł, tkanina od 4.949 zł
Relax3 - skórzany komplet wypoczynkowy, beżowy, Wrocław meble tcmeble.pl

Relax III

Nowość / Relaks
Skóra od 7.741 zł, tkanina od 5.367 zł
Flavio - aranżacja inspiracja, narożnik z poduszkami na oparciu, niebieski, szaroniebieski narożnik do salonu, poduszki w drobną kratkę, czarna lampa nowoczesna

Flavio

Nowość
Tkanina od 4.332 zł
premium komplet wypoczynkowy sofa i fotele skórzane

Premium

Nowość / Relaks
Skóra od 8.669 zł, tkanina od 6.012 zł
passione komplet wypoczynkowy skórzany

Passion

Nowość
Skóra od 7.971 zł, tkanina od 5.339 zł
Party - nowoczesny wypoczynek, aranżacja wizualizacja wnętrza salonu, czarna nowoczesna sofa z pikowanymi siedziskami i przesuwanymi oparciami, nogi metalowe chromowane płozy z blachy

Party

Nowość
Skóra od 9.160 zł, tkanina od 6.672 zł
Olivier - brązowy skórzany narożnik, nowoczesny komplet mebli wypoczynkowych do eleganckiego salonu Wrocław TC Meble

Olivier

Nowość
Skóra od 10.930 zł, tkanina od 7.228 zł
marco nowoczesny komplet wypoczynkowy

Marco

Nowość / Relaks
Skóra od 9.923 zł, tkanina od 7.008 zł
genua narożnik z funkcją spania

Genua

Nowość / Relaks elektryczny
Skóra od 7.977 zł, tkanina od 5.453 zł
Zobacz także: ZDJĘCIA MEBLI
Do góry
Przejdź do paska narzędzi