Stół ze spieku kwarcowego do salonu? Dlaczego nie!

Blat-owalny-ze-spieku-z-metalowa-noga6

Stół ze spieku kwarcowego do salonu? Dlaczego nie!

Spiek kwarcowy to idealna alternatywa do granitu czy marmuru. Spiek nie występuje w środowisku naturalnie, jest to mieszanka kilku naturalnych minerałów: skał granitowych, iłów łupkowych, piachu. Dzięki wypalaniu w piecach hybrydowych jest niezwykle trwały i odporny. Ten proces pozwala na dokładne scalenie się wszystkich składników.

Ogromną zaletą stołu z blatem ze spieku jest fakt, iż nie zmienia od barwy pod wpływem promieni słonecznych.

W naszej ofercie posiadamy stoły z blatem ze spieku kwarcowego dodatkowo utwardzonego na tafli naturalnego szkła. Dodaje mu to pięknego wyglądu i sprawia, że staje się wręcz niezniszczalny. Stosując tę technikę mamy możliwość produkcji stołów o wielkich wymiarach np. 300 x 110 cm.

ładne i wygodne tapicerowane krzesło z metalowymi płozami

Stół nie wymaga zabezpieczania obrusem czy podkładkami pod talerze. Funkcje jakie posiada sprawiają, iż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę.

Komfort biesiadowania znacznie się zwiększy, bez obawy odbarwienia blatu pod wpływem alkoholu czy wysokiej temperatury. Przy takim stole każdy posiłek będzie smakował jak w restauracji z Gwiazdkami Michelin.

Kolejną opcją są stoły ze spieku kwarcowego klejone na ramie MDF z możliwością rozłożenia. Jest to idealna propozycja do mniejszych pomieszczeń, w których nie ma miejsca na stół o dużych wymiarach.

minimalistyczny-stol-z-wkladkami-polska-produkcja (1)

Całość dopełniają metalowe nogi malowane proszkowo, o różnych kształtach, kolorach i wymiarach. https://www.tcmeble.pl/stoly/

Myślisz o zmianie stołu ?

Zapraszamy do kontaktu!

salontc@wp.pl lub 666 191 004

Komentarze

Nie napisano żadnego komentarza. Twój może być pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obserwuj TC na: