Stoły rozkładane

Na tej stronie prezentujemy wyłącznie stoły rozkładane i rozsuwane do salonu i jadalni. Znajdziesz tutaj stoły nowoczesne, stylowe, klasyczne, postarzane w stylu retro oraz industrialne i loftowe. Wykonane w różnej formie bryły, w różnych kształtach, o różnych rozmiarach, z różnych materiałów i z różnym wykończeniem powierzchni.

Rozkładane stoły nowoczesne ułatwiają organizację przestrzeni w mieszkaniu i gwarantują wyjątkowy komfort użytkowania. Na co dzień stół jest złożony, a w razie potrzeby można go powiększyć. Rozsunięcie stołu trwa tylko chwilę, a dodatkowy blat zapewni odpowiednie miejsce dla zaproszonych osób.

Najnowsze propozycje stołów wpisują się w najpopularniejszy aktualnie, minimalistyczny trend w projektowaniu mebli. Designerskie, nowoczesne stoły industrialne i loftowe promują rozwiązania stworzone z prostych form brył, czym jeszcze bardziej podkreślają aranżacyjny minimalizm. Wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem i oryginalnym charakterem, co pozwala na stworzenie we wnętrzu oryginalnej, ciekawej i atrakcyjnej wizualnie przestrzeni. Stół rozkładany nowoczesny, dzięki swej nietypowej konstrukcji, uzupełni wystrój wnętrza o charakterystyczny element i jednocześnie będzie efektowną ozdobą pomieszczenia.

Do wnętrz klasycznych proponujemy stoły ze zdobionymi bądź toczonymi nogami o smukłej konstrukcji, nadające wnętrzu stylowej elegancji. Stoły utrzymane w stylu klasycznym oraz nieco bardziej awangardowe i modernistyczne doskonale sprawdzą się w aranżacji wnętrza eleganckiego stylowego salonu, pokoju dziennego i pokoju gościnnego.

Cechy stołów

Niezwykła funkcjonalność – to wspólna cecha, która łączy wszystkie prezentowane tutaj modele. Praktyczne rozwiązania pozwalają na szybkie rozsunięcie stołu i rozłożenie dodatkowych blatów. Stoły rozkładane są dobrym sposobem na zaoszczędzenie powierzchni, szczególnie dedykowanym dla małych mieszkań. Na co dzień stół rozkładany nie zajmuje wiele miejsca, a kiedy zaistnieje potrzeba przygotowania przyjęcia dla większej ilości osób można go łatwo powiększyć. W ten sposób każdy stół jest idealnie dopasowany do pomieszczenia i potrzeb użytkowników.

Stoły do jadalni i salonu z opcją rozsuwanego blatu, bądź specjalnej dostawki, to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, pozwalające pomieścić wszystkie osoby, zapewniając odpowiednią przestrzeń i komfort.

Solidne i wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia materiały, z jakich wykonujemy nasze rozkładane stoły dają gwarancję znakomitej jakości. Solidne rozkładane meble, służą naszym Klientom przez długie lata, towarzysząc im w spędzaniu wielu niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

Konstrukcja stołów to zarówno masywne stoły z płyty fornirowanej, okleinowanej, lakierowanej, solidne stoły z litego drewna dębowego, stoły na metalowych nogach, stoły na jednaj kolumnie, na dwóch kolumnach oraz lekkie stylowe konstrukcje ze smukłymi, delikatnymi nogami do wnętrz klasycznych.

Blaty stołów rozkładanych zazwyczaj mają kształt regularny (prostokątny, kwadratowy i okrągły) charakteryzujący się wizualnie wyraźnie zaznaczonymi krawędziami. Natomiast propozycją dla osób preferujących łagodne kształty są stoły rozkładane z blatem z zaokrąglonymi rogami.  Dodatkowe blaty są umieszczone pod blatem głównym przez co nie potrzeba dodatkowego miejsca na ich przechowywanie.

Zalety naszej oferty

Jesteśmy bezpośrednim producentem stołów nowoczesnych prezentowanych w naszej ofercie. Tylko mała część stołów pochodzi od innych dostawców i stanowi uzupełnienie naszej oferty mebli stylowych i klasycznych.

Atutem naszej oferty jest szeroki wybór form, wzorów, kolorystyki, materiałów, rozmiarów mebli. Przede wszystkim jednak możliwość zmiany wymiarów każdego naszego stołu. Dostępne materiały, paleta kolorystyczna oraz opcje zmiany wymiarów są zamieszczone w opisie każdego z produktów.

Dostępne rodzaje powierzchni:

  • okleina naturalna – z wzorami różnych gatunków i odcieni drewna,
  • forniry,
  • lakier w szerokiej gamie kolorystycznej,
  • spiek kwarcowy w różnych wzorach, kolorach i rodzajach powierzchni.

Dostępne wykończenia powierzchni:

  • matowe,
  • wysoki połysk.

Wybierz interesujący Cię stół, kliknij na zdjęcie aby go lepiej obejrzeć, a jeśli jesteś chcesz poznać szczegółowe dane techniczne wyrobu, kliknij na przycisk prowadzący na stronę danego produktu.

Pełną ofertę wszystkich modeli znajdziesz na stronie stoły do salonu

Zobacz wszystkie zdjęcia mebli
Do góry