Ze względu ona obostrzenia pracy sklepów wielkopowierzchniowych PRACUJEMY ZDALNIE. Przyjmujemy zamówienia TELEFONICZNIE lub przez E-MAIL. Szczegóły

Stoły

Produkujemy stoły do salonu, pokoju gościnnego oraz jadalni do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu – nowoczesnym, klasycznym, modernistycznym, loftowym i wielu innych.

Szeroka gama kolorystyczna pozwala na idealne dopasowanie stołu do stylu danego wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno stoły stoły lakierowane lakierem matowym, z blatem wykonanym z wysokiej jakości oklein naturalnych, w fornirze sękatym szczotkowanym, oraz stoły z litego drewna dębowego olejowane olejem w naturalnym kolorze.

Naszą specjalnością są wszechstronne i uniwersalne nowoczesne stoły rozkładane, które łączą w sobie walory estetyczne z funkcjonalnością, kiedy jest to potrzebne.

W naszej ofercie znajdziesz stoły:

 • rozkładane i nierozkładane,
 • klasyczne oraz nowoczesne,
 • drewniane z litego drewna dębowego, olejowany
 • nimalistyczne w stylu industrialnym,
 • na jednej nodze / stopie,
 • na podstawie kolumnowej,
 • designerskie stoły z grubym blatem,
 • industrialne z nogami z blachy do nowoczesnego loftu bądź apartamentu,
 • nowoczesne na metalowych nogach z profili bądź blach – stalowe i z blachy nierdzewnej,
 • modernistyczne na konstrukcji metalowej,
 • ze szkłem w blacie,
 • z blatem na kolumnie / kolumnach,
 • z litego drewna.

Stół, tak samo jak meble skrzyniowe, komplety wypoczynkowe, narożniki i dodatki dekoracyjne jest elementem aranżacji wnętrza. Szeroka oferta stołów dostępna w salonach meblowych TC daje naszym klientom możliwość dopasowania stołu do wystroju każdego pomieszczenia. Oferujemy zarówno stoły na subtelnych, smukłych, cienkich, rzeźbionych, giętych nogach jak i solidne masywne stoły na grubych nogach gwarantujących najwyższą stabilność.

Ze względu na charakter i sposób wykorzystania pomieszczenia oferujemy:

 • stoły do salonu,
 • stoły do pokoju gościnnego,
 • stoły do jadalni.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne stoły rozkładane do salonu, idealne do organizacji imprezy okolicznościowej, przyjęcia gości i uroczystą kolację. Wystarczy rozłożyć dodatkowy blat i już stół jest gotowy dla dodatkowych osób.

Stoły do każdej wielkości wnętrza

W większości modeli istnieje możliwość zmiany wymiarów stołu, co pozwala na idealne dopasowanie stołu do rozmiarów pomieszczenia.

Jako producent stołów możemy wykonujemy większość stołów w różnych wymiarach. Posiadamy też w ofercie stoły niewielkie na co dzień ale z możliwością rozłożenia do 350 czy nawet 460 cm.

Ogólna informacja o dostępnych wielkościach stołu oraz o standardowych zakresach wymiarów zawarta jest w opisie produktu.

Jeśli podoba się Państwu dany model stołu, a podane standardowe wielkości stołu nie pasują wymiarami do Waszego wnętrza, zachęcam do kontaktu z naszymi doradcami. Produkujemy stoły na zamówienie, tak aby pasowały idealnie do danego wnętrza.

Stoły rozkładane

Rozwiązaniem, które bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach wykorzystywanych w różnorodny sposób, w zależności od potrzeby pełniących np. funkcję salonu, jadalni, pokoju gościnnego, są stoły rozkładane z regulowaną długością blatu.

Na co dzień stół z możliwością rozkładania blatu można użytkować w wersji złożonej, a w razie potrzeby zamontować dodatkowy blat, dzięki czemu zmieści się przy nim więcej osób. Dodatkowy blat przechowywany jest w stole, dlatego nie potrzeba dodatkowego miejsca na jego przechowywanie.

Tego rodzaju stoły są bardzo popularne w nowoczesnych apartamentach, w których często mamy salon połączony z aneksem kuchennym. Inspiracją do aranżacji nowoczesnego wnętrza współczesnej jadalni, mogą być asymetryczne stoły do salonu z otwartą kuchnią. Stół ustawiony jest jednym końcem tak, że wchodzi w przestrzeń kuchni, łącząc optycznie na zasadzie przenikania, zasadniczo oddzielone od siebie pomieszczenia.

Jeden stół – różne blaty

Nowością w ofercie są modułowe stoły nowoczesne, w których istnieje możliwość wyboru grubości i rodzaju blatu. Podstawa stołu jest niezmienna, a w zależności od preferencji stół można zamówić z jednym z kilku różnych rodzajów blatów (fornirowany i lakierowany, z litego drewna, ścięty ze skrzynią), wybierając dodatkowo jego grubość (gruby – 8 cm, cienki – 4 cm) oraz to czy ma być rozkładany czy nierozkładany.

Informacja o możliwości wyboru i rodzajach dostępnych blatów znajduje się w opisie stołu.

Jaki stół wybrać?

Wybierając stół do salonu, jadalni kierujmy się wyglądem, wygodą i funkcjonalnością. Stół musi być ładny, trwały, funkcjonalny i pasować wymiarami do pomieszczenia. Pamiętajmy o niezbędnej przestrzeni (min. 80 cm), która jest potrzebna aby wygodnie odsunąć krzesło. Aby przy jednej krawędzi stołu usiadły wygodnie dwie osoby, stół nie powinien być krótszy niż 120 cm.

Wybierając stół warto zastanowić się nad przeznaczeniem stołu i przewidzieć funkcje jakie będzie pełnił. Do jadalni warto wybrać stół o solidnej, stabilnej konstrukcji, wykonany najlepiej z drewna litego bądź fornirowany.

Jeśli prowadzisz intensywne życie towarzyskie i nigdy nie wiesz jakiej ilości gości się spodziewać, wybierz nowoczesny stół z rozkładanym blatem – zapewni miejsce dla wszystkich gości. Pamiętajmy jednak, że stoły rozkładane, których powierzchnię możemy zmieniać w zależności od potrzeb, potrzebują więcej miejsca gdy są rozłożone.

Do wyboru mamy różne rodzaje materiałów, z których wykonane są blaty stołów. Blaty z drewna, olejowane w kolorze naturalnym z widoczną fakturą drewna są najbardziej efektowne. Lite drewno można odnawiać i powtórnie zaolejować. Natomiast forniry idealnie odwzorowują naturalne słoje i fakturę drewna, łącząc trwałość, wygodę użytkowania z ładnym wyglądem. Blaty z płyty MDF lakierowanej w macie są zdecydowanie najmniej odporne na uszkodzenia mechaniczne i rysy. Stoły takie polecamy do salonów w których stół użytkowany jest sporadycznie a podczas uroczystości blat będzie zabezpieczony przed zarysowaniami.

Do wnętrz klasycznych proponujemy stoły z rzeźbionymi bądź toczonymi nogami o smukłej konstrukcji, nadające wnętrzu klasycznej elegancji.

Do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych proponujemy designerskie stoły wielofunkcyjne rozkładane o geometrycznych kształtach bryły, bez większych zdobień, wyróżniające się formą i nadające wnętrzu dynamicznego charakteru otwartości na nowe rozwiązania.

Do wnętrz industrialnych czy loftowych proponujemy stoły na metalowych nogach bądź płyt stalowych, ze stali lakierowanej bądź nierdzewnej / szczotkowanej, nadające wnętrzu odpowiedniego klimatu surowości.

Jeśli nie wiesz, jaki stół wybrać, skorzystaj z naszych podpowiedzi. W galeriach znajdziecie różne propozycje stołów do salonu i jadalni często zaaranżowane we wnętrzu.

Do kompletu

Wiele modeli stołów posiada w komplecie do kolekcji jednej linii produktów krzesła, ławy, stoliki kawowe wykonane w tym samym stylu oraz dedykowane meble do salonu. Przez to, dokonując zakupu stołu w jednym miejscu, mogą Państwo urządzić kompleksowo cały salon, pokój dzienny i jadalnię.

duży stół z polerowanego spieku z metalowymi nogami06

Magnat

Cena od 7.820 zł
stół ze spieku z nowoczesną czarną nogą 4

Cliv

Cena od 7.360 zł
stół ze spieku na dużej metalowej nodze 2

Bazalt 12

Tkanina od 5.811 zł
blat owalny ze spieku z metalową nogą6

Bazalt 10

Cena od 4.865 zł
nowoczesny stół z nogami z metalu z polerowanym blatem ze spieku12

Largo

Cena od 5.705 zł
stół ze spiekiem na czarnej metalowej nodze 1

Amari

Cena od 5.635 zł
nowoczesny stół ze spieku z polerowanym blatem3

Fermo

Cena od 5.705 zł
CZARNA NOGA METAL SPIEK LOFT INDUSTRIAL POLER POŁYSK

A8

Nowość
Cena od 4.865 zł
ZGRABNY STÓŁ NA SPIEKU KWARCOWYM STATUARIO VENATO SOFT TOUCH

A3

Nowość
Cena od 4.865 zł
stół z metalowymi nogami z blatem ze spieku kwarcowego02

Lyon

Cena od 4.865 zł
STÓŁ LOFTOWY Z BLATEM SPIEKOWYM A2

A2

Nowość
Cena od 4.865 zł
A1 stół na potężnych metalowych nogach z blachy

MAGNAT

Cena od 6.502 zł
Bazalt stół na metalowych nogach w stylu industrialnym

Bazalt

Cena od 4.494 zł
stół z drewnianym blatem z nowoczesną czarną nogą 2

Cliv

Cena od 6.042 zł
nowoczesny stół z drewnianym blatem3

Fermo

Cena od 4.388 zł
A8 stół z dębowym blatem do nowoczesnego salonu

A8

Cena od 3.200 zł
nowoczesny stół z nogami z metalu z drewnianym blatem05

Largo

Cena od 4.387 zł
A3 stół dębowy nogi industrialne loftowe designerskie

A3

Cena od 3.200 zł
stół z metalowymi nogami z blatem z drewna05

Lyon

Cena od 3.536 zł
A11 duży stół metalowy z blatem z litego drewna dębowego

A11

Cena od 3.200 zł
rozciągany stół z drewnianym blatem z metalowymi nogami

Soil

Cena od 3.500 zł
Stół fornirowany

A8

Cena od 3.500 zł
nowoczesny rozkladany stół z blatem w dębie sękatym szczotkowanym 8

A10

Cena od 3.500 zł
A4 stół dębowy do jadalni z grubym blatem

A4

Cena od 3.500 zł
A6 stół do salonu z klejonki dębowej na metalowych nogach

A6

Cena od 3.500 zł
STÓŁ A2 ROZKŁADANY DĄB SĘKATY na metalowej nodze

A2

Cena od 3.500 zł
okrągły drewniany stół

Julian

Cena od 1.956 zł
roskładany stół z metalowymi nogami z drewnianym blatem2

Mamut

Cena od 3.200 zł
Mamut masywny stół dębowy na nogach z surowej stali

Mamut

Cena od 3.406 zł
Julian stół rozkładany okrągły 1-2,5 metra czarna noga fornir

Julian

Cena od 2.347 zł
Moreno21

Moreno 176.SB

Nowość
Cena od 1.890 zł
Moreno12

Moreno

Nowość
Cena od 2.814 zł
Nature12

Nature 070

Nowość
Cena od 3.182 zł
Matin

Matin 074

Nowość
Cena od 1.690 zł
167

Moreno 178

Nowość
Cena od 5.302 zł
masywny drewniany stół rozciągany01

Oliwer

Cena od 2.461 zł
Sydney - modernistyczny stół nowoczesny do salonu, noga w kształcie litery X

Sydney

Cena od 2.455 zł
Paris nowoczesny stół w stylu Modern na podstawie i jednej nodze

Paris

Cena od 2.120 zł
Tau2 nowoczesny stół na jednej nodze biały blat

Tau II

Cena od 1.930 zł
Tau stół z czarnym blatem styl modernistyczny biała stopa

Tau

Cena od 2.030 zł
Barcelona dębowy stół z grubymi nogami

Barcelona

Cena od 2.174 zł
Barcelona czarny stół dębowy z białym blatem szklanym

Barcelona II

Cena od 2.388 zł
Heros stół do jadalni w kolorze orzecha amerykańskiego

Heros

Cena od 2.890 zł
Cyprian2 stół z masywną nogą w krztałcie kolumny

Cyprian II

Cena od 3.044 zł
Tytus stół modern dębowy na jednej nodze w kształcie litery x

Tytus

Cena od 2.461 zł
Mamut2 nowoczesny stół dębowy nogi metalowe stalowe surowe

Mamut II

Cena od 2.930 zł
Tosca solidny stół dębowy w okleinie drewnopodobnej

Tosca

Cena od 1.685 zł
Kanada2 masywny stół do jadalni w kolorze venge

Kanada II

Cena od 2.594 zł
typ41 stół z litego drewna jasny dąb

TYP 41

Cena od 2.475 zł
venus dwa białe krzesła skórzane stół w kolorze venge

Venus

Cena od 1.685 zł
valencia stół ciemny dąb

Valencia

Cena od 1.845 zł
sara stół z zaokrąglonymi brzegami okleina buk

SARA

Cena od 1.745 zł
porto stół dębowy meble dębowe do salonu

PORTO

Cena od 1.677 zł
noblesse klasyczny stół do salonu

Noblesse

Cena od 3.578 zł
monaco stół okleina dębowa białe krzesła

Monaco

Cena od 1.685 zł
milano rozkładany stół do salonu

Milano

Cena od 1.590 zł
mezzo stół duży rozkładany okleina dębowa dąb jasny

Mezzo

Cena od 1.580 zł
kalifornia stół z krzesłami okleina drewno dębowe

Kalifornia

Cena od 1.620 zł
insolito stół wykonany w okleinie czereśni amerykańskiej i padoku

Insolito

Cena od 3.102 zł
future line stół do jadalni nowoczesny okleina dąb

Future Line

Cena od 2.316 zł
faro stół wykonany z litego dębu sękatego

Faro

Cena od 1.677 zł
diament xl meble klasyczne stół

Diament XL

Cena od 2.311 zł
cezar duży stół bukowy rozkładany

Cezar

Cena od 2.594 zł
brylant stół klasyczny z zaokrąglonymi narożnikami

Brylant

Cena od 1.414 zł
artvision komplet białych mebli do pokoju dziennego metalowe nogi wenge

Art Vision

Cena od 2.140 zł
stół do salonu33

Genewa

Cena od 1.975 zł
zestaw mebli madera

Madera

Cena od 2.475 zł
Stół hipolit na 8 nogach

Hipolit

Cena od 2.660 zł
stół dębowy rozkładany na kolumnie

Cyprian

Cena od 2.594 zł
Do góry
Przejdź do paska narzędzi