Łóżka

Oferujemy nowoczesne łóżka tapicerowane do sypialni, charakteryzujące się eleganckim designem, dedykowane do wnętrz współczesnych.

Zaprojektowana przez nas kolekcja łóżek do sypialni to odpowiedź na potrzebę stworzenia indywidualnego charakteru i stylu wnętrza sypialni. Odważny design łączący tradycję z nowoczesnością, sprawia że nasze łóżka znajdują swoje idealne miejsce i doskonale komponują się we wnętrzach nowoczesnych sypialni, urządzonych w stylu modernistycznym, glamour, industrialnym i loftowym.

Szeroka gama modeli umożliwi Państwu stworzenie aranżacji sypialni spełniającej wszelkie oczekiwania i potrzeby, łącząc elegancję i styl z wygodą i komfortem.

Łóżko to najważniejszy mebel w sypialni. Ma zapewnić komfort i wygodę podczas snu, dzięki czemu nabierzemy energii na kolejny dzień. Wygodny materac w połączeniu z elastycznym stelażem, w znaczącym stopniu podnoszą jakość snu każdej nocy, sprawiając że rano obudzicie się wypoczęci i pełni sił.

Charakterystycznym elementem wszystkich modeli są w miękkie oparcie i tapicerowane zagłówki. Duży wybór pikowania, przeszycia i obszycia sprawia, że każdy model jest jedyny w swoim rodzaju. Oprócz atrakcyjnego waloru wizualnego, miękki zagłówek zapewnia wygodę podczas siedzenia, kiedy np. czytamy naszą ulubioną książkę, bądź przeglądamy internet z laptopem na kolanach.

Funkcjonalność mebli jest dla TC bardzo ważna. Dlatego produkujemy wyłącznie łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel umieszczonym pod stelażem.

Wymiary łóżek do sypialni

Na zbyt wąskim łóżku nie będziemy w stanie wygodnie spać. Dlatego oferujemy łóżka do sypialni dostępne w różnych szerokościach, tak aby można było dopasować wymiary łóżka do potrzeb użytkownika.

Produkujemy łóżka dostosowane do standardowych szerokości materaców, czyli: 140, 160, 180 i 200 cm.

Produkujemy także łóżka na wymiar. Jeśli potrzebują Państwo łóżka do sypialni o niestandardowych wymiarach, prosimy o kontakt z doradcami w naszych salonach meblowych, którzy ustalą możliwość zrealizowania Państwa oczekiwań.

Wygodny materac

Dzięki wygodnemu materacowi sypialnia stanie się nie tylko miejscem dobrego snu, ale także zapewni komfortowe miejsce na popołudniową drzemkę i relaks.

Dopasowanie wygodnego materaca jest najważniejszym elementem decydującym o jakości wypoczynku. Polecamy sprawdzone materace z firm Senactive lub Janpol, które zapewniają odpowiednią twardość, dostosowaną do wagi użytkownika.

Pojemnik na pościel

Każde łóżko standardowo posiada podnoszony stelaż z pojemnikiem na pościel. Zastosowanie system podnoszenia stelaża w oparciu o teleskopy gazowe ułatwiające podnoszenie sprawia, że użytkowanie łóżka jest bezpieczne, proste i przyjemne.

Materiał tapicerki

Szeroka gama materiałów obiciowych pozwala na wybór materiału tapicerki obicia idealnie pasującego fakturą powierzchni i kolorem do stylu wnętrza sypialni.

Wszystkie łóżka są dostępne w tapicerce ze skóry mielonej, skóry naturalnej lub tkanin tekstylnych.

Dodatki funkcjonalne

Wybrane modele łóżek do sypialni posiadają dodatkowe elementy zwiększające ich funkcjonalność. Są to wbudowane szuflady, lampki do czytania oraz system audio.

Sypialnie

Poza ofertą łóżek do sypialni oferujemy także kompletne sypialnie systemowe, będące elementami mebli systemowych, tworzące nowoczesne zestawy mebli do kompleksowego umeblowania mieszkania i domu.

O ofertę sypialni prosimy pytać w naszych salonach meblowych, nie prezentujemy ich na stronie internetowej.

Zobacz także: ZDJĘCIA MEBLI
Do góry