Ze względu ona obostrzenia pracy sklepów wielkopowierzchniowych PRACUJEMY ZDALNIE. Przyjmujemy zamówienia TELEFONICZNIE lub przez E-MAIL. Szczegóły

Ławy i stoliki

Oferujemy nowoczesne ławy do salonu i designerskie stoliki kawowe, które dedykujemy do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych, industrialnych, loftowych, modernistycznych oraz tradycyjnych i klasycznych. Odpowiadając na potrzeby użytkowników stworzyliśmy wielofunkcyjne meble, które łączą w sobie kilka zastosowań. Dedykowane zarówno do małego mieszkania, jak i dużej przestrzeni salonu w apartamencie czy lofcie.

Tworząc naszą ofertę zadbaliśmy, by znalazły się w niej zarówno ławy nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne propozycje. Do wnętrz nowoczesnego salonu polecamy ławy utrzymane we współczesnym, minimalistycznym stylu. Natomiast dla miłośników stylu klasycznego przygotowaliśmy ławy odznaczające się zdecydowanymi liniami kształtu i bryłą pełną charakteru.

Większość z ław dostępna jest w różnych rozmiarach i kolorach. Dlatego jeśli podoba Ci się forma i kształt jakiegoś modelu ławy ze zdjęcia, ale nie odpowiada Ci np. kolor, sprawdź w opisie mebla, czy można go wykonać w wybranym przez Ciebie kolorze.

Kilka zastosowań stolika / ławy do salonu

Nowoczesne ławy pełnią dyskretną lecz funkcjonalną rolę we współczesnym salonie, pokoju gościnnym i dziennym. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pełnią kilka funkcji – ławy, stolika kawowego. Jest także miejscem do przechowywania rzeczy, które chcemy mieć blisko siebie. Jest podręcznym schowkiem na gazety, książki i piloty.

Funkcjonalne rozwiązania

Dla osób, które prowadzą towarzyski tryb życia mamy propozycję rozwiązującą problem zbyt małej wielkości ławy w stosunku do ilości zaproszonych gości. Elastyczność dostosowania wielkości ławy do potrzeb zapewniają ławy z rozkładanym blatem oraz będące nowością ławy modułowe do salonu.

Modułowe ławy nowoczesne składają się z kilku elementów różnej wysokości, które standardowo umieszczone są jeden nad drugim. W razie potrzeby można je rozstawić obok siebie – tworząc tym samym większą powierzchnię blatu. Dzięki takiemu rozwiązaniu na co dzień oszczędzamy miejsce, a w razie potrzeby wykorzystujemy dodatkowe moduły. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w przypadku małego salonu w mieszkaniu.

Stoliki kawowe z blatem ze spieku kwarcowego

Propozycją do niewielkiego mieszkania lub przestronnego loftu są nowoczesne stoliki kawowe ze spieku kwarcowego. Wykonane na konstrukcji z profili stalowych z blatem ze spieku w różnych kolorach do wyboru.

Ławy tapicerowane

W ofercie posiadamy także ławy z korpusem tapicerowanym skórą bądź tkaniną w bogatej gamie kolorystycznej, przeznaczone do eleganckich wnętrz w stylu glamour.

Ławy z pojemnikiem

Praktyczne ławy z pojemnikiem umieszczonym w korpusie rozwiązują problem przechowywania rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. W zależności od modelu pojemnik jest dostępny bezpośrednio z zewnątrz, bądź po podniesieniu blatu. W tym ostatnim rozwiązaniu unoszenie blatu ławy wspomagane jest podnośnikami gazowymi, dzięki czemu jest proste, łatwe i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Do góry
Przejdź do paska narzędzi