Ze względu ona obostrzenia pracy sklepów wielkopowierzchniowych PRACUJEMY ZDALNIE. Przyjmujemy zamówienia TELEFONICZNIE lub przez E-MAIL. Szczegóły

Krzesła

Oferujemy krzesła do salonu i jadalni urządzonych w każdym stylu – nowoczesnym, minimalistycznym, modernistycznym, glamour, industrialnym i loftowym oraz do wnętrz w tradycyjnym stylu klasycznym. Dobrze zaprojektowane, komfortowe i solidne.

Wygodne krzesła z komfortowym siedziskiem i odpowiednio wyprofilowanym oparciem, to podstawowy element umeblowania salonu i jadalni. Spełniają nie tylko rolę praktyczną, użytkową, ale stanowią także element dekoracyjny wnętrza.

Chcąc zaspokoić zróżnicowane potrzeby estetyczne, preferencje i wymagania naszych Klientów, stworzyliśmy w TC kolekcje krzeseł, które doskonale sprawdzają się w dopełnieniu aranżacji niemal każdego wnętrza. Wysokie walory estetyczne, różnorodne wzornictwo ale przede wszystkim funkcjonalność, pozwalają na wykorzystanie ich do urządzenia wnętrz o różnorodnym przeznaczeniu. Nie tylko salonu, jadalni, pokoju gościnnego ale także sypialni czy gabinetu.

Podążając za aktualnymi trendami we wzornictwie tworzymy także designerskie krzesła nowoczesne – jednak zawsze ergonomiczne, wygodne i funkcjonalne – bo jesteśmy zdania, że w tych kwestiach kompromisy nie są dopuszczalne.

Krzesła idealnie dopasowane

Krzesła uzupełniają naszą ofertę, tworząc wraz meblami do salonu i stołami, kolekcje dobrane pod względem stylu, estetyki i charakteru mebli. Często nie stanowiąc gotowych kompletów mebli, czy jednolitych zestawów meblowych, ale łącząc różne walory i style pozwalają osiągać ciekawy, niebanalny efekt wizualny. Bogata oferta krzeseł w różnym kolorze, formie, kształcie i proporcjach pozwala uniknąć efektu nudy. Różnorodne kształty i linie krzeseł umożliwiają tworzenie w wystroju wnętrza, zarówno kontrastów form, jak i kompozycji zachowujących spójną stylistykę.

Nasz oferta skierowana jest do miłośników niebanalnych aranżacji wnętrz, którym proponujemy stworzenie indywidualnego połączenia ciekawego stołu z atrakcyjną kolekcją dobrze dobranych krzeseł. Wykonanych z drewna lub metalu, a co za tym idzie różniących się od siebie nie tylko kształtem, ale także stylem i charakterem, który wnoszą do wnętrza.

Gotowe zestawy

W naszej ofercie znajdziesz także krzesła będące elementami gotowych zestawów mebli. Możesz wykorzystać przygotowaną dla Ciebie ofertę mebli systemowych dostępnych na stronie meble do salonu, gdzie znajdziesz zestawy mebli wraz ze stołem i krzesłami, w których nie musisz się martwić o dopasowanie każdego z elementów, tak by idealnie współgrał z całością, nie tylko stylistycznie, ale także pod względem rozmiaru.

Ich uniwersalna forma nie pozwala popuścić w pełni wodzy fantazji, ale możesz spróbować wykorzystać dostępne opcje modyfikacji kolorystyki do stworzenia interesującego kompletu mebli.

Krzesła nowoczesne do salonu i jadalni

Krzesło jest jednym z trzech podstawowych elementów wyposażenia salonu, pokoju gościnnego i jadalni – zaraz po meblach skrzyniowych i stole. Krzesła nowoczesne nie tylko stanowią praktyczne i funkcjonalne wyposażenie każdego domu i mieszkania, ale pełnią rolę elementu dekoracyjnego i ozdobnego. Uzupełniają charakter wnętrza salonu, jadalni i pokoju gościnnego komponując się ze stołem i pozostałymi meblami, tworząc harmonijną całość, czasami łącząc style na zasadzie umiarkowanego kontrastu.

Krzesła tapicerowane

W przypadku modeli tapicerowanych możemy z powodzeniem zaaranżować je nie tylko w salonie, ale także w sypialni. Naturalna elegancja wpisana w ich estetykę w połączeniu z funkcjonalnością sprawi, że będą oryginalnym dodatkiem do wystroju wnętrza.

Krzesła na metalowych nogach / płozach

Krzesła z metalu, z nogami metalowymi bądź płozie, ewentualnie z siedziskiem obitym skórą bądź ekoskórą doskonale sprawdzą się w parze z nowoczesnym stołem stół na metalowych nogach, z grubym drewnianym blatem.

Ich awangardowy wygląd potrafi całkowicie odmienić wnętrze.

Krzesła na stelażu metalowym

Oferujemy nowoczesne krzesła metalowe na stelażu z profili ze stali nierdzewnej bądź rurek lakierowanych oraz klasyczne krzesła drewniane z oparciem z litego drewna bądź tapicerowanym pełnym lub ażurowym.

Meble do salonu i stoły

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kolekcjami mebli będących podstawowym wyposażeniem wnętrza nowoczesnego salonu i pokoju dziennego:

Do góry
Przejdź do paska narzędzi