Artex

Moon

MOON COLLECTION to kolekcja 7 tkanin w bogatej kolorystyce, przyjaznych dla ludzi, w 100% wyprodukowanych w Uni Eurpoejskiej przez Hiszpańską firmę CREVIN z poszanowaniem wszelkich ekologicznych i produkcyjnych procesów.
Zastosowany w tkaninach TETRA, DROM, DUO, FUTURA, VELVIN, OPTIC i ZENITH system EFFIECENCY (zobacz film) pozwala na łatwe usuwanie plam z kawy, tłuszczu, czekolady i soku za pomocą ściereczki i niewielkiej ilości wody z mydłem.
Materiały stosowane w procesie produkcyjnym tych tkanin są wyjątkowo odporne na zużycie i długo zachowują swoje walory estetyczne.

Łatwość czyszczenia

Plamy z kawy, tłuszczu, czekolady lub soku można bez problemu usunąć za pomocą czystej ściereczki z niewielką ilością wody i mydła. Wszystkie tkaniny Efficiency można ponadto prać w pralce, nie martwiąc się, że materiał wstąpi się lub straci kolor.

Trwałość

Zastosowane materiały w tkaninach są niezwykle odporne na skutki zużycia takie jak mechacenie, utrata koloru, gniecenie, co daje pewność, że meble długo zachowają swoją wartość estetyczną i pozostaną w idealnym stanie przez długi czas.

Ekologia

Produkcja Efficiency odbywa się zgodnie z systemem zarządzania środowiskiem ISO 14001 z dużym naciskiem na odpowiedzialne korzystanie z jego zasobów. Niezmiernym atutem tych wyrobów jest to, że są wolne od substancji szkodliwych i zapachowych, przez co są bezpieczne dla zdrowia i życia człowieka.

Kolekcje

artex zenith 05

Zenith

artex velvin 51

Velvin

artex tetra 02

Tetra

artex optic 05

Optic

artex futura 02

Futura

artex duo2 02

Duo II

artex drom 02

Drom

Do góry