Artex

Home Concepts

Nową, bardzo bogatą we wzory i kolory kolekcję tkanin meblowych HOME CONCEPTS wprowadziła na polski rynek firma Artex. Kolekcja powstała zgodnie z najnowszą technologią Efficiency (zobacz film) i jest produktem hiszpańskiej firmy Crevin. Znajdziemy w niej 7 tkanin: ADN, DUO, KRAC, NOVA, PRISMA, SUBLIM oraz VIBRANT, wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
Efficiency to zarejestrowana, charakteryzująca się najwyższą jakością marka handlowa. Jest ona dla klientów gwarancją trwałości i piękna wyrobu. Tkaniny Efficiency to produkty w 100% przyjazne dla ludzi, szczególnie docenią je osoby szanujące środowisko naturalne, jak i środowisko domów i wnętrz. Produkty te łączą w sobie trzy najważniejsze, decydujące o jakości tego typu produktów cechy: łatwość czyszczenia, trwałość i ekologiczność.

Łatwość czyszczenia

Plamy z kawy, tłuszczu, czekolady lub soku można bez problemu usunąć za pomocą czystej ściereczki z niewielką ilością wody i mydła. Wszystkie tkaniny Efficiency można ponadto prać w pralce, nie martwiąc się, że materiał wstąpi się lub straci kolor.

Trwałość

Zastosowane materiały w tkaninach są niezwykle odporne na skutki zużycia takie jak mechacenie, utrata koloru, gniecenie, co daje pewność, że meble długo zachowają swoją wartość estetyczną i pozostaną w idealnym stanie przez długi czas.

Ekologia

Produkcja Efficiency odbywa się zgodnie z systemem zarządzania środowiskiem ISO 14001 z dużym naciskiem na odpowiedzialne korzystanie z jego zasobów. Niezmiernym atutem tych wyrobów jest to, że są wolne od substancji szkodliwych i zapachowych, przez co są bezpieczne dla zdrowia i życia człowieka.

Kolekcje

artex vibrant 01

Vibrant

artex sublim 01

Sublim

artex prisma 01

Prisma

artex nova 05

Nova

artex krac 01

Krac

artex duo 01

Duo

artex adn 01

Adn

Do góry