Tkaniny aquaclean icon

Carabu dla wymagających

Zapytaj o produkt

Przejdź do strony :

Carabu dla wymagających

Opis i wymiary mebla

OPIS I WYMIARY

Pobierz broszurę mebla z wymiarami i informacją o możliwych kombinacjach i wersjach mebla.

Zobacz wymiary

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Nasza firma oferuje szeroką gamę rodzajów tkanin, skór oraz ich bogatą kolorystykę. Jeśli są Państwo zwolennikami materiału, to gorąco polecam Carabu, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Carabu jest materiałem flokowanym. Dzięki temu zabiegowi na powierzchni tkaniny otrzymujemy wzorek, który jest imitacją porowatości występującej na skórze naturalnej. Flokowanie jest ogromnym atutem Carabu, ponieważ dodaje końcowemu efektowi elegancji i szyku.

tkaniny aquaclean icon

Przykład narożnika GIOTTO, tapicerowanego tkaniną Carabu:

Giotto pomysł na urządzenie nowoczesnego salonu z żółtą sofą

Zobacz narożnik GIOTTO: Giotto – nowoczesny wygodny narożnik na wysokich nogach

 

Zdjęcia przedstawiają powierzchnię Carabu, na której widoczna jest imitacja skóry naturalnej.

Tkanina Carabu jest również najtrwalszym materiałem. Spośród wszystkich rodzajów tkanin, Carabu dominuje pod względem ścieralności materiału, jego liczba cykli wynosi aż 250 tysięcy! Wielu klientów zastaniawia się, co to właściwie oznacza lub błędnie rozumie cykl wypoczynku jako maksymalną liczbę razów użytkowania kanapy. A potem co? Mebel jest przeznaczony do wyrzucenia? Wręcz przeciwnie! Cykle informują o liczebności potarć materiału, aby zauważyć na jego powierzchni pierwsze zmiany w strukturze tkaniny. Chciałabym zburzyć jeszcze jeden mit. Ze względu na wysoką odproność na uszkodzenia Carabu nie jest grubym i sztywnym materiałem. Jest to delikatna tkanina, charakteryzująca się dużą elastycznością i przyjemna w dotyku.

Kolejnym walorem tkaniny Carbu jest posiadanie powłoki Aqua Clean. Rewolucyjna technologia nie pozwala plamie na przedostanie się do wewnątrz struktury tkaniny.

Aqua Clean rozwiązuje problem żmudnego czyszczenia tkaniny i wywabiania zabrudzeń. Teraz sprzątnie stało się innowacyjne. Do usunięcia plamy z wypoczynku, obitego w materiał Carabu, wystarczy ręcznik papierowy, gąbeczka oraz woda niegazowana. W tym miejscu powinna paść drobna uwaga. Muszą Państwo zapamiętać, ażeby skutecznie wyczyścić tkaninę z technologią Aqua Clean, należy użyć wody niegazowanej butelkowanej! Nie powinno się używać wody gazowanej a tym bardziej wody z kranu, która może zawierać zanieczyszczenia lub kamień, które najprawdopodobniej pozostawiłyby niezmywalną pozostałość wywołaną właściwościami wody. Mając wszystkie narzędzia do usuwania plam, podchodzimy do działania. Najpierw powinni Państwo zebrać resztki zabrudzenia. W przypadku substancji ciekłych, np.: kawa, wino, pozostałość zbieramy ręcznikiem papierowym. W przypadku substancji stałych tj. keczup, resztę usuwamy za pomocą łyżeczki. Następnie polewamy plamę wodą i odczekujemy chwilkę. W ostatniej fazie czyścimy zabrudzone miejsce gąbeczką (zawsze bardziej miękką stroną!). Jeśli za pierwszym razem nie zdołamy osiągnąć wymarzonego efektu, powinni Państwo ponowić proces czyszczenia. Technologia Aqua Clean pozwala nam nie tylko na usunięcie każdego rodzaju plam. Dzięki Aqua Clean są Państwo w stanie usunąć plamę, która jest na Waszym wypoczynku już od kilki dni i zdążyła zaschnąć. Polewając zabrudzenie wodą, przywracają je Państwo do życia i usuwają z taką samą łatwością, jak zaplamienia dopiero co powstałe. Nasi najmłodsi stanowią również grupę wymagających klientów, dlatego z posiadania tkaniny bogatej w Aqua Clean powinny być również zadowolone osoby mające dzieci. Od tej pory walka z zabrudzeniami po mazakach, kredkach i brudnych rączkach będzie wielokrotnie łatwiejsza. Decydując się na wypoczynek w tkaninie Carabu, uszczęśliwią Państwo również swoje czworonogi. Dzięki innowacyjnej metodzie tworzenia Carabu, zwierzaki nie będą miały sposobności zaciągnięcia tkaniny, co ułatwi im bezstresowe i sielskie wylegiwanie się na kanapie. Aby moje słowa nie były bez pokrycia, http://www.aquaclean.com/PL_pl/home podaję link do strony, na której mogą Państwo zobaczyć jak działa technologia Aqua Clean. Na koniec warto nadmienić, iż tkanina Carabu może poszczycić się odznaczeniem Made in Green. Otrzymują go wyłącznie produkty, które powstały w sposób ekologiczny dla środowiska naturalnego oraz nie łamiący praw człowieka. W naszym salonie materiał Carabu jest dostępny w kilkudziesięciu kolorach.

Zdjęcie przedstawia kilka wybranych barw. Pełna gama kolorystyczna dostępna jest na naszej stronie internetowej, tcmeble.pl.

Tagi opisujące zdjęcie: inne