Sydney – kolekcja mebli, salon i pokój dzienny, aranżacja kompletu nowoczesnych mebli bez uchwytów

Nowoczesna meblościanka z frontami w kolorze szary antracyt lakierowanymi na kolor matowy.

Korpusy mebli wykonane są z forniru dębowego, tzw. dąb sękaty szczotkowany.

Meble posiadają przeszklone fronty szafek, za którymi mieszczą się półki ze szkła hartowanego i miejsce na prezentację różnego rodzaju rzeczy, pamiątek, czy zdjęć rodzinnych.

W pokazanej przykładowej aranżacji wnętrza salonu, na zdjęciu, prezentowana jest także nowoczesna ława szklana Priam Duo

Sydney – meble ze szczotkowanego forniru dębowego z antracytowymi frontami

Zapytaj o produkt

CENNIK

Pobierz szczegółowy cennik mebla dla wszystkich wersji i wymiarów.

Pobierz cennik

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Szczotkowany fornir dębowy w połączeniu z antracytem tworzy intrygujące połączenie wizualne drewna z gładką powierzchnią. Takie szafki, a szczególnie ich wersje z metalowymi, czarnymi nóżkami, nawiązują nieco do stylu popularnego w minionym wieku, jednocześnie posiadając atrybuty charakterystyczne dla nowoczesnych szafek, jak chociażby brak uchwytów. Nawiązania do PRL-u są aktualnie na topie. Modny jest również swoisty eklektyzm, łączący styl nowoczesny z tym, co obecnie z nostalgią wspominamy. Sydney – meble ze szczotkowanego forniru dębowego z antracytowymi frontami idealnie spełniają te oczekiwania.

Parametry mebli Sydney

Wymiary oraz kolorystyka serii Sidney mogą być dość zróżnicowane. Do wyboru klient ma wersje mebli bez nóżek albo z czarnymi nóżkami. Te ostatnie mogą być proste lub skośne. Matowe fronty w standardowej cenie występują natomiast w 10 wersjach kolorystycznych. Inne ich barwy dostępne są za dodatkową opłatą. Meble Sidney można zobaczyć i kupić w salonie TC Meble we Wrocławiu.

Polecane meble

Do modelu polecamy stół Sydney – Nowoczesny stół rozkładany na nodze w kształcie X lub Paris – nowoczesny stół rozkładany na jednej nodze

Meble są dostępne także w salonie TC Meble Wrocław

Pozostałe obrazy tego produktu

Tagi opisujące zdjęcie: aranżacja wnętrza, led