śliczne krzesło loftowe na metalowej nodze różowe

TC K08 – Ładne krzesełka na metalowych płozach w różowym aksamicie

Nowość
Skóra od 751 zł, tkanina od 531 zł
Zapytaj o produkt

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Krzesło na metalowych czarnych płozach, Tutaj elegancki wygląd łączy się z doskonałym komfortem siedzenia. Ergonomiczne wyprofilowanie oraz wytapicerowane siedzisko razem z oparciem są idealne do wygodnego biesiadowania długimi godzinami.

W tym modelu zamiast 4 nóg, występuje płoza metalowa koloru czarnego, która w ostatnim czasie stała się dużym hitem sprzedażowym. Dzięki niej krzesełko prezentuje się minimalistycznie, dzięki czemu idealnie wpasuje się styl loftowy i industrialny.

Krzesło tapicerowane może być wykonane zarówno z grubej i miękkiej skóry naturalnej jak i z wysokogatunkowych tkanin w szerokiej gamie kolorystycznej.

Model ten zapewnia pierwszorzędny komfort siedzenia – każde nasze krzesło to ręcznie wykonywany mebel przez wykwalifikowanych rzemieślników. Ten model znajdzie swoje miejsce zarówno przy stole w jadalni, w domowym biurze jak i w nowoczesnej sali konferencyjnej.

Widoczny na zdjęciach kolor tkaniny to jedynie propozycja – wykonujemy ten model zarówno w tkaninach w ogromnej palecie kolorów, jak i z naturalnej skóry licowej.

  • Rozmiar krzesła ok.: szer. 55 x gł. 59 x wys. 100 cm
  • Szerokość siedziska ok.: 45 cm
  • Wysokość siedziska ok.: 49 cm

Wymiary podane z dokładnością +/- 1cm

 

Pozostałe obrazy tego produktu