Narożnik z tkaniny na wysokich płozach. Idealny do loftowego wnętrza, miękki i wygodny.

Aurora – nowoczesny poduszkowiec na czarnych płozach

Nowość
Tkanina od 10.990 zł
Zapytaj o produkt

Opis i wymiary mebla

OPIS I WYMIARY

Pobierz broszurę mebla z wymiarami i informacją o możliwych kombinacjach i wersjach mebla.

Zobacz wymiary

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Dla każdego z nas mebel idealny to coś innego. Jedni preferują miękkie i przytulne sofy, w które można się wtulić, inni wolą meble z pogłębionymi siedziskami pozwalającymi na wygodne ułożenie nóg. Model Aurora spełnia oba te wymagania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które po ciężkim dniu chcą zrelaksować się w ulubionej pozycji, a liczne poduszki w różnych rozmiarach umożliwiają łatwe dostosowanie sofy do swoich potrzeb – można je podłożyć pod głowę, nogi czy lędźwie.

Jeśli z kolei cenisz sobie spędzanie czasu w gronie rodziny i bliskich, to idealnym wyborem będzie duży, rodzinny narożnik w kształcie litery U. Warto wybrać model, który pozwoli na wybór szerokości siedzisk, aby najlepiej dopasować narożnik do dostępnej przestrzeni.

W modelu tym przygotowano nowy model barku – ze spiekiem kwarcowym, który doskonale uzupełnia ofertę stolików i stołów spiekowych.

Na takim meblu jak Aurora każdy znajdzie dla siebie swoją przestrzeń, w której będzie mógł oddawać się wypoczynkowi w sposób, który lubi najbardziej.

Niesamowity komfort wypoczynku gwarantują wykorzystane w siedziskach pianki termoelastyczne. Model ten można rozbudowywać w dowolnym kierunku, składa się modułowo z pojedynczych elementów, możemy wykonać zarówno jako fotel, kanapę, czy też narożnik.

Bliźniaczym modelem jest Jacob który różni się oparciami,0.

Pozostałe obrazy tego produktu