Naroznik-do-salonu-z-poduszkami

Morena I – nowoczesny wygodny poduszkowiec narożny Bardzo wygodny narożnik poduszkowiec

Nowość
Tkanina od 11.000 zł
Zapytaj o produkt

Opis i wymiary mebla

OPIS I WYMIARY

Pobierz broszurę mebla z wymiarami i informacją o możliwych kombinacjach i wersjach mebla.

Zobacz wymiary

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Model Morena I dostępny jest tylko w tkaninach.

wymiar: 317/386 cm

Poszukując kompletu wypoczynkowego do swojego salonu, skupiamy się przede wszystkim na walorach estetycznych i ergonomii mebla.

Niewątpliwie oba te kryteria spełnia komplet wypoczynkowy MORENA. Dzięki zastosowaniu w siedziskach połączenia pianki wysoko-elastycznej oraz termoplastycznej klasyfikuje się w samej czołówce jeśli chodzi o wygodę użytkowania, dodatkowym atutem są tutaj oparcia pleców z dużych poduch wypełnionych kulką silikonową – które możemy zawsze dopasować do wymaganej aktualnie pozycji ułożenia ciała.

Kulka silikonowa jest wytrzymała, odporna na odkształcenia, zginanie, ścieranie i rozrywanie co zapewnia długie lata korzystania bez pojawienia się zniekształceń czy ubytków. Zdeformowaną poprzez użytkowanie poduchę oparcia w kilka chwil przywrócimy do oryginalnego kształtu.

MORENA jest modelem modułowym, możemy rozbudowywać go praktycznie w nieskończoność dodając kolejne elementy takie jak: bok, siedzisko, pufa czy leżanka.

Jeżeli już ustalimy w jakim kształcie i konfiguracji ma być wykonany nasz narożnik, pozostaje nam wybrać odpowiedni wymiar ostateczny, tutaj wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy 3 różne szerokości siedzisk: 65cm, 80cm, 95cm.

Do wyboru mamy kilkadziesiąt modeli nowoczesnych europejskich i amerykańskich tkanin z technologiami zapewniającymi odporność na zabrudzenia, poplamienia i wchłanianie płynów.

Bliźniaczym modelem jest TRAVISTO, który charakteryzuje się tym samym rozwiązaniem technologicznym i wymiarowym. Jedyna różnica która występuje pomiędzy modelami to kształt siedzisk i podłokietników.

Pozostałe obrazy tego produktu

Tagi opisujące zdjęcie: brązowe, narożnik brązowy, stolik spiek kwarcowy