Zeus – elegancka czarna komoda wisząca, lakierowana na wysoki połysk, z oświetleniem, okleina orzech amerykański jako wykończenie szafki za szkłem

ZEUS – Meble salonowe wysoki czarny połysk

Nowość
Zapytaj o produkt

Przejdź do strony produktu:

ZEUS – Meble salonowe wysoki czarny połysk

CENNIK

Pobierz szczegółowy cennik mebla dla wszystkich wersji i wymiarów.

Pobierz cennik

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Szukasz eleganckich, nietuzinkowych mebli do salonu? Szafki wiszące lub w wersji klasycznej, czyli stojące na cokole, czekają na Ciebie w szerokiej gamie kolorystycznej. Meble salonowe na wysoki połysk to świetna alternatywa dla drewnianych lub metalowych. Seria Zeus wygląda nowocześnie z wielu powodów. Przede wszystkim meble są gładkie, o nieskomplikowanym designie. To do Ciebie należy wybór, czy mają mieć uchwyty, czy może zamykać się automatycznie. Na zdjęciach prezentujemy meble na wysoki połysk w kolorze intrygującej czerni. Możesz wybrać dowolny kolor z udostępnianej przez sklep tcmeble.pl palety kolorystycznej. Meble salonowe wysoki połysk Zeus to aż kilkanaście barw oraz ich odcieni!

Meble ze wstawkami i innymi dodatkami

Pierwszym elementem, który nie zawsze występuje w salonowych meblach, a wyróżnia te, z linii Zeus, jest oświetlenie. W przypadku proponowanych mebli salonowych to oświetlenie diodowe LED. Ponadto oferujemy także meble ze wstawkami z naturalnego dębu: sękatego szczotkowanego bądź naturalnego. Wewnątrz szafek w wersji z przeszkleniem znajduje się okleina naturalna na bazie orzecha amerykańskiego.

Cechy charakterystyczne kolekcji mebli do salonu ZEUS:

  • meble lakierowane na wysoki połysk,
  • kilkanaście odcieni lakieru do wyboru,
  • szafki ze szklanymi drzwiczkami / przeszklone,
  • wnętrza szafek przeszklonych wykonane z okleiny orzech amerykański, dąb sękaty szczotkowany lub naturalny dąb
  • oświetlenie szafek LED

 

Jeśli chcesz aby w Twoim pokoju dziennym znalazły się czarne meble lakierowane na wysoki połysk, to komplet ZEUS jest dla właśnie Ciebie.

 

Polecane meble

Prezentowany na zdjęciu, to nowoczesny stół na jednej nodze w kształcie litery X Sydney – Nowoczesny stół rozkładany na nodze w kształcie X

Pozostałe obrazy tego produktu

Tagi opisujące zdjęcie: czarne