GŁÓWNA z jasnej tkaniny na czarnych metalowych płozach, z wysokim prześwitem i luźnymi poduszkami.

Aurora – duży narożnik z leżanką i barkiem – Poduszkowiec

Nowość
Tkanina od 15.295 zł
Zapytaj o produkt

Opis i wymiary mebla

OPIS I WYMIARY

Pobierz broszurę mebla z wymiarami i informacją o możliwych kombinacjach i wersjach mebla.

Zobacz wymiary

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Każdy ma swoją definicję mebla idealnego. Jedni wolą przytulne i miękkie „poduszkowce”, w które można „się zapaść” i wtulić. Inni preferują meble o pogłębionych siedziskach, które pozwalają na wygodne ułożenie nóg. Model Aurora jest odpowiedzią dla obu wymagań. Jest to idealna propozycja dla osób chcących „poleniuchować” po ciężkim dniu w ulubionej pozycji ciała, duża liczba poduszek w różnych rozmiarach mocno ułatwi nam znalezienie odpowiedniej pozycji. Poduszki te możemy podkładać pod głowę, nogi czy lędźwie.

Jeżeli lubisz leniuchować w towarzystwie swoich bliskich, wówczas na pewno doskonałym rozwiązaniem będzie wybranie dużego, rodzinnego układu na przykład w kształcie litery U. Najlepiej, jeżeli w modelu istnieje możliwość wyboru szerokości siedzisk – tak aby najlepiej dostosować wymiar narożnika do przeznaczonego dla niego miejsca.

W modelu tym przygotowano nowy model barku – ze spiekiem kwarcowym, który doskonale uzupełnia ofertę stolików i stołów spiekowych.

Na takim meblu jak Aurora każdy znajdzie dla siebie swoją przestrzeń, w której będzie mógł oddawać się wypoczynkowi w sposób, który lubi najbardziej.

Niesamowity komfort wypoczynku gwarantują wykorzystane w siedziskach pianki termoelastyczne. Model ten można rozbudowywać w dowolnym kierunku, składa się modułowo z pojedynczych elementów, możemy wykonać zarówno jako fotel, kanapę, czy też narożnik.

Bliźniaczym modelem jest Morena, która różni się jedynie kształtem siedzisk i podłokietników.

Pozostałe obrazy tego produktu