Dywan nowoczesny

Dywany

Zapytaj o produkt

Przejdź do strony produktu:

Dywany

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Kolekcja świetnej jakości dywanów typu Shaggy i 3D o wyjątkowo delikatnym, puszystym i gęstym runie. Dzięki tym właściwościom są one wyjątkowo ciepłe i  przyjemne w użytkowaniu. Nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka dywanów doskonale komponuje się z współczesnym wnętrzem tworząc przytulny, domowy klimat. W ciągłej sprzedaży oferujemy około 20-30 wzorów dywanów, część dywanów jest zamawiana indywidualnie pod klienta.

Dywany Shaggy to efektowna i oryginalna kolekcja. Dywany zostały wykonane z poliestru oraz standardowej nici dlatego są gęste, puszyste i bardzo miłe w dotyku. Dywany są tkane dwupoziomowo (pomiędzy długim włosem znajdują się pętelki nici) co dodatkowo uatrakcyjnia kolorystykę dywany.

Dywany 3D – najnowsza kolekcja dywanów wykonanych z poliestru. Niezwykle oryginalna i efektowna. Piękne dywany z kolekcji 3D tkane są maszynowo na dwóch poziomach. Puszyste runo w połączeniu z niższą buklą układa się w ciekawy wzór. To wszystko tworzy prawdziwy efekt 3D – trójwymiarowości. Dzięki efektownej i bogatej strukturze runa, dywan 3D udekoruje zarówno nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza.

Pozostałe obrazy tego produktu

Tagi opisujące zdjęcie: białe, ława kwadratowa