A3 kompozycja beżowe krzesła i dębowy stół z metalowymi nogami

A3 – Stół drewniany industrialny z dębowym blatem

Cena od 3.981 zł
Zapytaj o produkt

KOLORYSTYKA I OBICIA

Mebel może być wykonany w dowolnej gamie kolorystycznej i dowolnie wybranym materiale obiciowym.

Zobacz kolorystykę i obicia

Połączenie litego drewna olejowanego z metalowym wykończeniem w postaci nóg sprawia, że stół industrialny A3 zachwyca swoim designem. Dębowy blat zabezpieczony metodą olejowania jest wygodny i przestronny. Dostępny aż w czterech wariantach do wyboru, między innymi w formie nierozkładanej i rozkładanej lub w wersji ze skrzynią, będzie wygodnym, praktycznym dodatkiem zarówno do kuchni, jadalni, jak i salonu. Jego forma będzie doskonale pasowała do wnętrz loftowych, industrialnych, ale również skandynawskich czy nowoczesnych. W naszym sklepie bez problemu dobierzesz do niego idealnie pasujące krzesła. Dzięki wysokiej jakości wykonania stół zachwyca minimalizmem formy. Swój wygląd zachowa na długie lata użytkowania. Dębowy blat doskonale komponuje się z metalowymi, czarnymi, matowymi nogami, które połączone są ze sobą w dolnej części, wzmacniając stabilizację konstrukcji. W naszym sklepie możesz również zamówić inne zabarwienie nóg proponowanego modelu.

Stół dostępny jest w następujących wielkościach:

  • 160 x 90 cm
  • 160 x 100 cm
  • 180 x 90 cm
  • 180 x 100 cm
  • 200 x 90 cm
  • 200 x 100 cm

W stole można wybrać jeden z 3 różnych rodzajów blatów:
1. Blat nr.1 (blat o wysokości 8 cm , fornirowany, rozkładany)
2. Blat nr. 2 (blat ścięty ze skrzynią, fornirowany, rozkładany)
3. Blat nr. 3 (nierozkładany z litego drewna dębowego o grubości około 4 cm)

 

Designerski stół z blatem na podstawie metalowej. Blat może być wykonany z litego drewna dębowego olejowanego. Grubość blatu można wybierać spośród dwóch grubości: – gruby 8 cm rozkładany wykonany z płyty fornirowanej i standardowy – 4 cm blat nierozkładany z naturalnego drewna dębowego. Wersję stołu z blatem rozkładanym dedykujemy dla osób, które potrzebują uniwersalnego stołu z możliwością powiększenia powierzchni blatu w razie potrzeby.

Stół wykonany jest w stylu loftowym, dlatego idealnie wkomponujemy go do wnętrz nowoczesnego salonu, pokoju dziennego, jadalni do współczesnych wnętrz minimalistycznych, industrialnych i loftowych. Stół drewniany na podstawie z metalu industrial z blatem z litego drewna dębowego to idealny wybór dla osób kochających nowoczesny design. Model świetnie sprawdzi się w szczególności we wnętrzach o dużych przestrzeniach, gdzie będzie miał dla siebie dedykowane miejsce na odegranie głównej roli w wystroju.

Pozostałe obrazy tego produktu