Salon meblowy TC Wrocław

WROCŁAW - SALON MEBLOWY TC

Adres:

WROCŁAW
GALERIA DOMAR
ul. Braniborska 14
50-079 Wrocław

Kontakt:

tel.kom. 784 953 005
e-mail: wroclaw@tcmeble.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 10.00 - 20.00
Sob. 10.00 - 18.00
Ndz. 10.00 - 16.00

Wirtualny spacer

Aby obrócić widok chwyć kursorem myszki za obraz.

Aby przenieść obserwatora kliknij na obrazek w miejscu wskazanym kółkiem.

Zdjęcia salonu

Obecność w najpopularniejszej galerii wyposażenia wnętrz we Wrocławiu, pozwala nam prezentować swoją ofertę dla mieszkańców Wrocławia bez konieczności wyjazdu do Dobrodzienia.

Będąc producentem mamy możliwość zaoferować swoim Klientom mnóstwo możliwości wykonania danego mebla, wiele konfiguracji, wymiarów, itp.. Zdajemy sobie sprawę, że dla przeciętnej osoby, może okazać się trudne dokonanie odpowiedniego wyboru. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami i przedstawienia im swoich oczekiwań. Wierzymy, że zaproponują Państwu meble spełniające wszystkie Wasze oczekiwania. Idealnie pasujące wymiarami do wnętrza salonu i spełniające wszystkie wymagane funkcje użytkowe.

Jesteśmy jednym z niewielu sklepów meblowych, w których można skomponować mebel zgodnie ze swoimi indywidualnymi oczekiwaniami.

Sklep meblowy TC MEBLE Tomasz Cembolista oferuje szeroki asortyment mebli pokojowych i systemowych: komody, witryny, szafy, stoliki RTV, stoły, krzesła, meblościanki, ławy, półki, stoliki kawowe. W ofercie sprzedaży są również meble tapicerowane: sofy, kanapy, narożniki, fotele, pufy, łóżka do sypialni.

Oferujemy jedne z niższych cen we Wrocławiu. Na jednej przestrzeni wystawowej prezentujemy swoje wyroby obok innych, także znanych producentów podobnych wyrobów. Gwarantujemy, że oferta TC jest atrakcyjna na tle konkurencji, zwłaszcza porównując wysoką jakość wyrobów. Quality & Comfort w dobrej atrakcyjnej cenie.

Oferujemy własny transport mebli na terenie Wrocławia i okolic, także woj. dolnośląskie. W zależności od odległości od salonu i wysokości zakupów transport może być bezpłatny bądź za niewielką opłatą.

Poniżej prezentujemy meble prezentowane na ekspozycji. W danym momencie interesujący Państwa mebel może być w innej niż prezentowana poniżej kolorystyce, dlatego jeśli chcą być Państwo pewni, że obejrzycie dokładnie taki egzemplarz jak na zdjęciach, bardzo prosimy o umówienie wizyty z pracownikami sklepu.

Jeśli dziwi Państwa, dlaczego ten sam wyrób prezentowany jest na kilku różnych stronach, pragniemy wyjaśnić, że chodzi o różne zdjęcie główne. Wyroby jednego modelu znajdują się obok siebie. Jeśli widzą państwo wyrób z jednym zdjęciem i obok niego z innym, informujemy że są to te same wyroby. Na danej stronie inne jest tylko zdjęcie główne. Zrobiliśmy to dlatego, aby mieli Państwo lepszą prezentację dostępnych możliwości. Na każdej stronie opis wyrobu i galeria zdjęć jest taka sama.

MEBLE NA EKSPOZYCJI WE WROCŁAWIU

Saphire
Saphire
Saphire
Sara I
Sara I
Relax III
Relax III
Relax III
Olivier
Olivier
Olivier
Grace
Grace
Lari
Volare
Volare
Volare
Volare
Rodos
Future Line
Valencia
Sevilla
Palermo
Palermo
Barcelona
Zeus
Zeus
Venus
Kanada
Art-Vision
Genesis
Genesis
Genesis
Genesis
GENUA
Genua
Genua
Genua
Genua
Genua
Genua
Comfort
Comfort
Comfort
Bolero
Bolero
Bolero
Bolero
Bolero
Bolero
Royal
Rimini
Oxford
Oxford
Marco
Marco
Marco
Onex
Onex
Onex
Ambi
Ambi