Chcemy zaprezentować Państwu wybrane kolekcje mebli uznanego producenta mebli, firmy Ceglewski.
W naszych salonach meblowych prezentujemy stylowe komplety mebli pokojowych Nuvola, Casetti, Tris, Insolito, Noblesse, Magnus i Regency.
Meble są stylizowane na styl kolonialny, włoski, skandynawski i futurystyczny.

INSOLITO Charakter włoskich mebli w połączeniu z kolorem czereśni amerykańskiej tworzą niepospolite zestawienie. Meble do wnętrz klasycznych na najwyższym poziomie.
NOBLESSE Meble wykonane w 80% z litego drewna olchowego. Ponadczasowy charakter kolekcji, przesiąknięty włoskimi inspiracjami, uderza barwą orzecha patynowanego i świetlistym kolorem bursztynu. Duża ilość brył pozwala na zaaranżowanie wnętrza pokoju dziennego, jadalni, sypialni oraz gabinetu.
TRIS Meble nowoczesne, kubistyczne z litego drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej. Masywne kształty o modernistycznym charakterze pasują stylistyką do współczesnych wnętrz.
CASSETTI Casetti charakteryzuje się prostą formą i klasycznym wyglądem. Łatwo aranżuje każde wnętrze. Proste kontury mebli akcentują kolory orzecha amerykańskiego i orzecha velvet. Meble posiadają oświetlenie.
REGENCY Meble w stylu kolonialnym. Wykonane z litego drewna bukowego i naturalnej okleiny bukowej, barwionej na kolor orzecha włoskiego lub gruszy.
MAGNUS Meble wykonane na wzór skandynawski. W połączeniu ze szlachetnymi materiałami użytymi do produkcji tego systemu tworzą jego niepowtarzalny charakter i podkreślają skandynawski design.
NUVOLA Wykraczająca poza standardy nowoczesności Nuvola odważnie łączy kolory orzecha i jabłoni z elementami wykonanymi z płyty o głębokiej strukturze. Posiada aluminiowe ramki ze szkłem, a elegancji dodaje meblom dyskretne oświetlenie.

Powrót